Medycyna Estetyczna : Oferta / Cennik : Strefa Piękna

Oferta / CennikMedycyna Estetyczna

MEZOTERAPIA IGŁOWA jest zabiegiem polegającym na ostrzykiwaniu poszczególnych obszarów ciała odpowiednio dobranymi preparatami. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Zabieg stosowany jest w celu regeneracji i odmłodzenia skóry, w leczeniu rozstępów, cellulitu, a także przy wypadaniu włosów i łysieniu.

WYPEŁNIACZE - kwas hialuronowy. Czasowa likwidacja zmarszczek i bruzd w okolicy twarzy za pomocą wysokiej jakości usieciowanego kwasu hialuronowego. Pracujemy na wypełniaczach Filorga, Mesoestetic, Restylane. Preparaty do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu. Po wprowadzeniu do skóry wypełniają zmarszczkę lub bruzdę, dając bardzo naturalne efekty. Podawane są bardzo cienkimi igłami co zmniejsza doznania bólowe. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub bruzdę preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając ją. Wskazaniem do zabiegu są zarówno płytkie jak i głębokie zmarszczki lub bruzdy w okolicy twarzy.

POWIĘKSZANIE UST - konturowanie górnej i  dolnej wargi, wyrównanie dysproporcji i intensywne nawilżanie. Pracujemy na preparatach Mesoestetic Global, Restylanedip. Korekcję ust wykonuje się za pomocą usieciowanego kwasu hialuronowego w postaci elastycznego żelu. U osób młodych zabieg skutecznie niweluje występujące asymetrie, powiększa objętość ust i podkreśla ich kontur. U osób starszych zabieg umożliwia podniesienie kącików ust, wygładzenie zmarszczek wokół ust, odbudowę czerwieni wargowej i wzmocnienie konturu. Dzięki zabiegowi jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo naturalne efekty.

 

WSZYSTKIE ZABIEGI WYKONYWANE SĄ PRZEZ WYKWALIFIKOWANEGO KOSMETOLOGA.

Mezoterapia igłowa

Cena: 220 - 550zł

Czas trwania: 25 - 60min. +znieczulenie 45min.

 

czytaj więcej

Powiększanie ust

Cena: 800zł (1ml)

Czas: 20min. +znieczulenie 15min.

Wypełniacze

Cena:700-1200zł

Czas trwania:15-30min. + znieczulenie 15-45min.

czytaj więcej

nasz adres: ul. Młynarska 10 lok. 1 (I piętro), 26-600 Radom

copyright © 2014 www.strefapiekna.radom.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl